MevzuHaber.com

KKTC de Başarı Öyküsü

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Girne Şehrinde Banana Tv İmtiyaz Sahibi ve Ekran yüzü ile sıra dışı, eğlenceli bir program çekimi gerçekleştirdik.

KKTC de Başarı Öyküsü
avatar
Mevzu Haber( info@mevzuhaber.com )
1.249 okunma
25 Aralık 2019 - 14:40

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti programımızda İnternet Medya dünyasında birçok ilki gerçekleştiren, başarılı çalışmaları ile sınırları aşan Banana Tv İmtiyaz Sahibi, başarılı ve ödüllü yapımcı ve yönetmen Sayın Çağrı Beyaz beyi ve enerjik yapısıyla, sıcak yaklaşımlarıyla gönüllerde yer etmiş olan ekran yüzü Ömer Akaman beyi ‘Fikrimiz Olsun’ programında konuk ettik.

Soğuk havaya ve yoğun tempoya rağmen Çağrı bey ve Ömer sayesinde sıcak ve eğlenceli bir program çekimi gerçekleştirdik. Mevzu Haber yayın grubu, MH Tv kurgu ekibinin büyük sevgisini ve ilgisini kazanan Çağrı Beyaz, çekimler süresince bizlere işinde titiz ve profesyonel oluşunu Yapımcı, Yönetmen kimliğiyle gösterdi. Bir izleyici gözüyle sizlerin, program çekimi ve yayımcılık alanında ki zorlukları anlamanıza katkıda bulunacak detayları tanıtım programında göreceksiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde, yaptığı çalışmalar ile geniş bir kitleye ulaşmayı başaran, yapacağı programlar ile kadrosunu ve izleyici kitlesini geliştireceğini gösteren, alanında birçok ilke imza atmış olan Banana Tv, sektöründe birçok kişiye de ilham kaynağı olmanın ayrıcalığını yaşamakta.

Banana Tv ile yaptığımız programın özel tanıtım bölümünü bugün saat 17:00’de MevzuHaber kanalında izleyebilirsiniz

KÖŞE YAZARLARI

Corona Virus-19

Yayılmayı önlemek için #evdekal Türkiye